O nás

Cílem všech médií ve skupině Text Factory s. r. o. je nabídnout čtenářům specifické okruhy informací pro jednotlivé tituly. Díky tomu je zaručeno pro inzerenty oslovení přesných cílových skupin. Snažíme se mít specifické tituly, které čte drtivá většina lidí v ČR/SR, jenž se o dané téma zajímají. Tím jsme schopni pokrýt v daném okruhu nejvyšší možnou míru inzerce na konkrétní uživatele s konkrétním zájmem.

Všechny naše tituly jsou úzce zaměřeny a nabízí každý den množství čerstvých informací. Čtenáři, kteří čtou naše média vědí víc než ostatní – to je heslo všech našich magazínů. Pokud chtějí čtenáři o dané tématice vědět co nejvíce, pak čtou právě tituly z portfolia Text Factory s. r. o.

Přesně cílené imprese

Inzerentům nabízíme rozsáhlé možnosti inzerce od tiskových zpráv, přes možnost nechat si na specifických titulech zrecenzovat své produkty až po klasické bannerové kampaně formou CPT, případně také zobrazování pro specifický čas inzerce. Jsme schopni cílit inzerci na jednotlivé krajiny a města, abyste zasáhli tu nejpřesnější skupinu čtenářů, o kterou máte zájem.

Samozřejmostí jsou možnosti úzké spolupráce, případně exkluzivity, kdy jsme schopni garantovat exkluzivní pozici na daném magazínu pouze pro vaši společnost s tím, že ostatní společnosti ze stejné oblasti se nebudou na webu ve stejnou dobu prezentovat.

Tím nejdůležitějším pro nás je spokojenost našich partnerů. S drtivou většinou našich inzerentů spolupracuje v zájemné spokojenosti již několik let. Je důležité aby spolupráce probíhala dlouhodobě a inzerent získal zhodnocení inzerce, do které v našich médiích investuje.

Pro inzerenty

Stáhněte si ceník inzerce

Kariéra

Staňte se součástí jedinečného světa médií, staňte se součástí Text Factory s. r. o.